Mini skuter wodny Bili Bike - elektryczny

1 599,00 zł
Brutto
Ilość

Lubisz morskie kąpiele i nurkowanie ? idealnie trafiłeś.

Elektryczny mini skuter wodny, pozwala łatwo przemieszczać się w wodzie. Wspomaga on pływanie i nurkowanie. Dzięki niemu zabawa będzie komfortowa nawet dla mniej wprawnych pływaków. Pływa się bezpieczne a poruszanie jest bardzo szybkie.

Do dyspozycji mamy dwie prędkości, które dobiera się w zależności od potrzeb.

dane

Więcej o produkcie

DANE TECHNICZNE

Szczegóły techniczne

Kolor
żółty
Wymiary
60 x 32 x 38 cm
Waga
7,5 kg
Silnik elektryczny
300W
Zasięg na jednym ładowaniu
40-60 minut
Bateria
akumulatorem żelowym 24V/6Ah
99 Przedmioty

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.