SKUTER TRÓJKOŁOWIEC BILIBIKE 500 GINGER SHOXER

4 999,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Idealny środek transportu dla wszystkich, którzy chcą się sprawnie przemieszczać pomimo wszechobecnych korków, chcą mieć frajdę z jazdy i cieszyć się iście wakacyjną wolnością przez cały rok. Trójkołowiec Bili Bike pozwala przejechać do 60 kilometrów na jednym ładowaniu. Jest w 100% bezpieczny, dzięki czemu mogą się nim poruszać i dorośli i młodzież. Coraz częściej wybierają go również seniorzy, którzy chcą czuć się niezależnie i cenią sobie możliwość szybkiego i komfortowego przemieszczania z punktu A do punktu B. Skuter idealnie nadaje się do przemieszczania w zakorkowanym mieście, robienia zakupów, w celach rekreacyjnych oraz poruszania się po magazynach i terenach dużych firm. Mogą nim jeździć wszyscy (osoby dorosłe jak i młodzież).

 

Więcej o produkcie

- Doskonały także dla osób w podeszłym wieku oraz dla osób mających problemy z poruszaniem się pieszo lub jako pomocniczy środek transportu.

- Idealny również jako prezent na każdą okazję.

Szczegóły techniczne

Maksymalna prędkość [km/h]
25-35 KM/H
Wymiary
107cm x 77cm x 117cm
Silnik elektryczny
500W 48V
Czas ładowania
6-8 H
Zasięg na jednym ładowaniu
DO 60KM
Maksymalne obciążenie
150 KG
Bateria
ŻELOWA 48V20Ah
Waga skutera
43KG ( waga skutera bez baterii)
2 Przedmioty

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Podobne produkty