• Obniżka

Skuter elektryczny BILI BIKE GRACE Żel

4 399,00 zł
4 999,00 zł
Zniżka 600,00 zł
Brutto
Kolor
bateria
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Bilibike GRACE żel 
Nazwa mówi wszystko. Elegancki, stylowy, o opływowym kształcie skuter elektryczny, to model wybierany najczęściej przez kobiety. Nie tylko dlatego, że ładnie wygląda, lecz również dlatego, że jest lekki, dobrze się prowadzi i jest w pełni bezpieczny. Potrzeba zaledwie 6 godzin, żeby w pełni naładować baterię, która pozwala na pokonanie nawet 55 kilometrów. To jeden z największych zasięgów wśród skuterów elektrycznych.


Więcej o produkcie

Skuter elektryczny Bilibike GRACE

Szczegóły techniczne

Maksymalna prędkość [km/h]
45 (km/h)
Wymiary
173cm×71cm×107cm
Waga
64kg (Bez Baterii)
Czas ładowania
6-8 godzin
Maksymalne obciążenie
2 osoby + ładunek (150kg
Bateria
Żelowa
Napęd
800W BOSCH
Pojemność baterii
60V 20AH
Maksymalny zasięg
55 KM
Żywotność baterii
500 cykli
Hamulce (Przód/Tył)
Tarczowe/Bębnowe
Zawieszenie (Przód/Tył)
Hydrauliczne / Hydrauliczne
Rozmiar Opon (Przód/Tył)
90/90-10′ Opona Bezdętkowa
Rozstaw Kół
1202mm
Waga Baterii
35kg
Napięcie silnika
60V
Licznik
Cyfrowy
0 Przedmioty

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Podobne produkty