Skuter Elektryczny BILI BIKE LEO

5 599,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Bili Bike LEO 


Gdyby skutery elektryczne wydawały dźwięk, ten model ryczałby jak afrykański lew. Ma moc, zwinność, lekkość i dobry desing, czyli wszystko czego potrzebuje skuter elektryczny. Pozwala osiągnąć maksymalną prędkość do 45 km/h i jest bardzo bezpieczny. To jeden z najczęściej wybieranych młodzieżowych skuterów dwuosobowych.
Więcej o produkcie

Skuter Elektryczny Bili Bike LEO

Szczegóły techniczne

Maksymalna prędkość [km/h]
45 (km/h)
Wymiary
180cm×72cm×110cm
Waga
70kg (Bez Baterii)
Czas ładowania
6-8 godzin
Maksymalne obciążenie
2 osoby + ładunek (150kg)
Bateria
Żelowa
Napęd
1600W Sunra
Pojemność baterii
72V 20AH
Maksymalny zasięg
65km / 1 osoba (70kg)
Żywotność baterii
500 cykli
Hamulce (Przód/Tył)
Tarczowe/Bębnowe
Zawieszenie (Przód/Tył)
Hydrauliczne / Hydrauliczne
Rozmiar Opon (Przód/Tył)
3.5-10′ Opona Bezdętkowa
Rozstaw Kół
1320mm
Waga Baterii
42kg
Wyposażenie
Tempomat + Alarm
1 Przedmiot

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Podobne produkty