Skuter Elektryczny BILI BIKE S3

9 999,00 zł
Brutto
Kolor
bateria
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Niezależność? To skuter z przenośną baterią litowo-jonową o zwiększonej ilości amperogodzin 26AH firmy Samsung. Mechanizm wyciągania baterii jest bardzo prosty, znajduje się pod siedziskiem. Bateria Samsung daje możliwość ładowania w domu lub w innym dogodnym miejscu z punktem elektrycznym. Zasięg na jednym ładowaniu to aż 75 km. Profesjonalne wyposażenie w silnik Boscha o mocy 2000W to gwarancja jakości.

Skuter cechuje nowoczesne wykończenie: cyfrowy miernik, światła LED, które doskonale oświetlą drogę i nie pobierają dużo energii dzięki temu zasięg jazdy jest dłuższy.

Więcej o produkcie

Skuter elektryczny z Homologacją

S3 spełnia wszystkie warunki administracyjno-prawne, które uprawniają do uczestnictwa w ruchu drogowym.

Jakie są wymagane uprawnienia do kierowania?

Od 19 stycznia 2013 roku, dokumentem stwierdzającym uprawnienie do kierowania motorowerem przez osobę w wieku od 14 do 18 lat jest prawo jazdy kat. AM,  lub prawo jazdy dowolnej kategorii.

Szczegóły techniczne

Kolor
SZARY | BIAŁY | NIEBIESKI
Maksymalna prędkość [km/h]
do 45km/h
Wymiary
174x68x109cm
Waga
64,8kg bez baterii, waga baterii: 10,2kg
Silnik elektryczny
2000w BOSCH
Czas ładowania
4-6h
Zasięg na jednym ładowaniu
75-150km
Maksymalne obciążenie
150kg
Rozmiar kół
3.0-10'
Bateria
litowo-jonowa 60V26AH SAMSUNG
Hamulce (Przód/Tył)
PRZEDNI I TYLNI HAMULEC TARCZOWY
Zawieszenie (Przód/Tył)
HYDRAULICZNE
WYMIARY KARTONU
173x57x20
ZABEZPIECZENIA
blokada kierownicy, alarm
1 Przedmioty

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Podobne produkty