• Tylko online

Skuter Elektryczny BILI BIKE HAWK Lithium

7 999,00 zł
Brutto
Kolor
bateria
Ilość

SKUTER ELEKTRYCZNY Z HOMOLOGACJĄ - HAWK
Jeden z najpopularniejszych dwuosobowych nowych modeli skuterów elektrycznych Bili Bike. Przygotuj się na przejażdżkę marzeń z bliską osobą lub zaplanuj wyjątkową wycieczkę w nowe miejsce. Skuter elektryczny Hawk został stworzony właśnie z myślą o wspólnych wyprawach, gwarantując bardzo wysoki komfort użytkowania. To świetna opcja dla osób, które poszukują ekonomicznego środka transportu. Zaletą skutera jest ponadto łatwa obsługa i stabilność jazdy. Pojazd zostanie doceniony przez wszystkich miłośników ekologicznego podróżowania oraz tych, dla których kwestie środowiskowe są bardzo istotne.


Więcej o produkcie

SKUTER ELEKTRYCZNY Z HOMOLOGACJĄ - HAWK Lithium

Prezentowany skuter elektryczny z homologacją jest szczególnie lubiany przez młodzież - również dlatego, że jest bardzo wytrzymały, nieawaryjny i wyposażony w głośnik USB i Bluetooth. Ponadto, ma bardzo dobry silnik bezszczotkowy o mocy 1800W i wytrzymałą baterię. Na jednym ładowaniu można przejechać nawet od 60 do 130 kilometrów, w zależności od rodzaju baterii (występuje w trzech opcjach). Hawk posiada homologację, dzięki czemu można go zarejestrować i poruszać się również po drogach publicznych. Skuter idealnie nadaje się do przemieszczania w zakorkowanym mieście, robienia zakupów, w celach rekreacyjnych oraz poruszania na terenach dużych firm. Zapomnij o trudnościach z parkowaniem i szukaniem miejsca oraz konieczności wcześniejszego wstawania, aby uniknąć problemów na drodze. Ciesz się beztroską jazdą i poczuj wiatr we włosach.

Ultra-niskie koszty utrzymania

Przyjmując przeciętny przebieg dzienny 10 km, koszt ładowania to zaledwie ok. 3 zł brutto na miesiąc. Paliwo do przejechania takiego samego dystansu skuterem spalinowym kosztuje 40 zł, czyli 13 razy drożej !

Co więcej, silnik elektryczny w skuterze Hawk nie potrzebuje do pracy oleju ani filtrów, które wymagałyby okresowej wymiany. Dzięki temu, koszty serwisowania są o wiele niższe i ograniczają się w zasadzie do wymiany klocków hamulcowych i opon.

INFORMACJE PRAWNE:

"motorower – pojazd dwu lub trójkołowy zaopatrzony w silnik spalinowy o pojemności skokowej nieprzekraczającej 50 cm3 lub w silnik elektryczny o mocy nie większej niż 4 kW, którego konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 45 km/h”

Poruszać się nim mogą Osoby które ukończyły 18 lat jeśli osiągnęły ten wiek przed 19 stycznia 1995 r. wystarczy dowód osobisty, natomiast urodzone po 19.01.1995r muszą posiadać minimum kategorie AM ( dawna karta moto-rowerowa) ,A, A1, A2 lub B.

Oczywiście pojazd musimy ubezpieczyć (OC około 50zł)

Szczegóły techniczne

Kolor
Matt Black Blue (na załączonych zdjęciach), Czerwony, Srebrny, Czarny.
Maksymalna prędkość [km/h]
45 (km/h)
Wymiary
1850×710×1100mm
Waga
83kg (Bez Baterii)
Czas ładowania
4 godziny
Bateria
Litowo - Jonowa
Napęd
1800W Bez szczotkowy
Pojemność baterii
72V 20AH
Maksymalny zasięg
65km / 1 osoba (70kg)
Żywotność baterii
1000 cykli
Hamulce (Przód/Tył)
Tarczowe/Bębnowe
Zawieszenie (Przód/Tył)
Hydrauliczne / Hydrauliczne
Rozmiar Opon (Przód/Tył)
110/70-12′ Opona Bezdętkowa / 120/70-12′ Opona Bezdętkowa
Rozstaw Kół
1325mm
Maksymalne Obciążenie
2 osoby + ładunek (150kg)
Waga Baterii
12kg
Wyposażenie
Tempomat + USB + Głośnik Bluetooth + Alarm
Napięcie silnika
72V
Licznik
Cyfrowy
8 Przedmioty

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Podobne produkty