Serwis skuterów elektrycznych - BILI BIKE

Twój skuter elektryczny ma awarię?

Nie martw się! - zapewniamy serwis skuterów elektrycznych każdej marki.

Twój pojazd elektryczny przestał działać, ale nie chcesz rezygnować z mobilności i niezależności, jakimi cieszysz się dzięki niemu? Potrzebujesz szybkiej wymiany części eksploatacyjnych lub nie jesteś pewien czy pojazd jest w należytym stanie? Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Naprawa skuterów elektrycznych to najlepsza inwestycja w Twoją wygodę oraz gwarancja, że sprzęt działa tak jak należy i nie stanowi żadnego zagrożenia, dla Ciebie ani otoczenia. Skorzystaj z usług fachowców, dla których pojazdy elektryczne są prawdziwą pasją. Gwarantujemy pełne zadowolenie z naprawy. Co więcej, dołożymy wszelkich starań, aby skuter wyjechał od nas w idealnym stanie.

 

Zadzwoń do nas

Serwis: (95) 30 70 393

E-mail

serwis@bilibike.eu

Diagnoza
i naprawa skuterów elektrycznych

Diagnoza
i naprawa ładowarek do skuterów elektrycznych​

Diagnoza
i naprawa baterii skutera elektrycznego

Diagnoza
i naprawa instalacji elektrycznej oraz elektroniki

Oferujemy pełen zakres usług serwisowych:
skuterów elektrycznych motocykli elektrycznych quadów elektrycznych hulajnóg elektrycznych

Zaufaj profesjonalistom!

Wieloletnie doświadczenie w branży pojazdów elektrycznych zaowocowało ogromną wiedzą na temat budowy i funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Co więcej, nasza firma stała się prekursorem w tej dziedzinie, inicjując rynek skuterów zasilanych energią elektryczną w Polsce. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom nie tylko wysokiej jakości pojazdy, ale również pomóc w sytuacji, gdy konieczna będzie ich naprawa lub wymiana konkretnej części. 

Jeśli pojawią się jakiekolwiek niedogodności, dostarcz do nas swój skuter (po wcześniejszym umówieniu). Serwis obejmuje nie tylko pojazdy zakupione w naszym sklepie, ale również w innych punktach.

Gwarancja zadowolenia i fachowej obsługi

Pojazdy elektryczną muszą działać sprawnie i gwarantować wysoki poziom bezpieczeństwa. Z tego względu, nawet jeśli nie zauważyliśmy żadnych usterek, warto przeprowadzać regularne serwisowanie. Dzięki temu, nasi fachowcy są w stanie wykryć nawet drobne mankamenty, które szybko usunięte, pozwolą wyeliminować ryzyko dużej awarii w przyszłości. Naprawa skuterów elektrycznych jest przeprowadzana w sposób rzetelny i fachowy. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości podzespoły, dzięki czemu masz pewność, że Twój pojazd wyjeżdża od nas w doskonałym stanie. 

 

Zapraszamy do kontaktu, niezależnie od tego z jakim problemem się zmagasz. Pojazd możesz dostarczyć do nas osobiście lub za pośrednictwem kuriera. W razie potrzeby, pomożemy również z nadaniem przesyłki.

 

Wybierając nasz serwis skuterów elektrycznych masz pewność, że Twój pojazd trafił w najlepsze ręce i zrobimy wszystko, aby przywrócić mu dawną świetność. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i chętnie podejmiemy się każdej naprawy. Serwisujemy nawet sprzęt, który nie był u nas kupiony, dlatego, jeżeli potrzebujesz pomocy – nie wahaj się. Możesz się do nas zgłosić z każdym problemem – postaramy się pomóc. Wystarczy, że dostarczysz nam pojazd – osobiście lub kurierem, a jeśli nie masz pewności jak nadać tak duży gabaryt – napisz do nas, pomożemy również w tym.