Mini Quad Elektryczny Bili Bike 9E LIT

4 499,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Mini Quad Elektryczny Bili Bike 9E LIT

Więcej o produkcie

Quad Bili Bike 9E

Model Mini Quad Bili Bike 9E jest nowoczesnym rozwiązaniem – nową, mniejszą wersją przeznaczoną dla dzieci od 6 roku życia. Jest to inwestycja we wczesną naukę dziecka poruszania się pojazdami a w przyszłości w ruchu ulicznym. Quad jest zasilany elektrycznie- koszty ładowania są bardzo niskie. Jest to rozwiązanie, które łączy ekologie środowiska  i ekonomiczne dla portfela. Ładowanie baterii zajmuje od 4 do 6 godzin.  • Quad porusza się z maksymalną prędkością 26 km/ h – prędkość jest uzależniona od wagi kierowcy oraz stylu jazdy.
  • Jego niewielkie rozmiary dają możliwość przechowywania niemal w każdym miejscu.
  • Jest przeznaczony dla dzieci od 6 roku.

Szczegóły techniczne

Maksymalna prędkość [km/h]
DO 26 KM/ H
Wymiary
117 x73 x77 cm
Waga
50kg
Silnik elektryczny
1300W
Czas ładowania
4-6 H
Zasięg na jednym ładowaniu
DO 19KM
Maksymalne obciążenie
65 KG
Rozmiar kół
14*5
Bateria Litowo-jonowa (łatwo wymienna)
48V 10Ah
Hamulce (Przód/Tył)
PRZEDNI TARCZOWY I TYLNI HYDRAULICZNY
Zawieszenie (Przód/Tył)
Hydrauliczne/ Hydrauliczne
0 Przedmiot

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Podobne produkty