• Obniżka

Skuter elektryczny Bili Bike Shino 1000W 60V 20Ah

5 999,00 zł
6 249,00 zł
Zniżka 250,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość

Bili Bike Shino  jest doskonałym rozwiązaniem dla osób starszych lub mających trudności z poruszaniem się. Zamontowane podłokietniki oraz komfortowy fotel z redukacją zapewniają bardzo wygodną pozycję podczas jazdy.  Posiada kompleksowe oświetlenie: światło stop, kierunkowskazy przednie i tylne, światła mijania, światło drogowe. Wyposażony jest w baterię żelową - kwasowo-ołowiową 20Ah która pozwala na przejechanie około 50 km na jednym ładowaniu. Posiada homologację na podstawie której również można zarejestrować i ubezpieczyć pojazd.

Więcej o produkcie

SKUTER ELEKTRYCZNY BILI BIKE SHINO 1000W 60V 20AH

Szczegóły techniczne

Maksymalna prędkość [km/h]
3 biegi - 15 / 20 / 25 (km/h)
Wymiary
1555×680×1110mm
Waga
120 kg
Silnik elektryczny
Bezszczotkowy 1000W
Czas ładowania
8 godzin
Rozmiar kół
40 cm
Bateria
Żelowa 60V 20Ah
Napęd
Tylny
Maksymalny zasięg
do 50 km / 1 osoba (70kg)
Hamulce (Przód/Tył)
Bębnowe/bębnowe
Wyświetlacz
Cyfrowy
92 Przedmioty

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Podobne produkty