• Tylko online

Hulajnoga Elektryczna Nr 1- BILI COCO HARLEY 1000W

3 999,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Masz dość codziennego stania w korkach i poruszania się w żółwim tempie? Możesz tego uniknąć. Zamień cztery kółka na dwa i przekonaj się co znaczy radość z jazdy! Nasz BILICOC I to nie tylko sposób na szybsze przemieszczanie się po mieście, lecz również środek lokomocji, który nie zanieczyszcza naszego środowiska. Gdyby wszyscy przesiedli się na skutery elektryczne, o ile czystsze byłoby powietrze którym oddychamy. Jeżeli zależy Ci na podniesieniu komfortu codziennej jazdy - wybierz BiliCoco I - nie będziesz chciał jeździć już niczym innym.

Więcej o produkcie

SKUTER ELEKTRYCZNY BILI COCO 

Nowoczesny dwukołowy pojazd elektryczny typu BILI COCO, to produkt zaprojektowany do szybkiego poruszania się bez żadnych uprawnień.

Nasz skuter wyróżnia się z pośród innych skuterów bardzo wydajną baterią 48V 15Ah, super mocnym silnikiem 1000W oraz wytrwałą konstrukcją ramy i wszystkich podzespołów.Na jednym ładowaniu do przejechania nawet do 90 km (uzależnione od wagi i stylu jazdy kierującego)

Nasz skuter nie wymaga rejestracji, ubezpieczenia OC i żadnych uprawnień do korzystania z niego.

Skuter idealnie nadaje się do przemieszczania w zakorkowanym mieście, robienia zakupów, w celach rekreacyjnych oraz poruszania się po magazynach i terenach dużych firm.

Szczegóły techniczne

Maksymalna prędkość [km/h]
do 40 km/h
Silnik elektryczny
1000W 48V
Czas ładowania
6 - 8 h
Zasięg na jednym ładowaniu
do 60 km (w zależności od wagi i stylu jazdy)
Maksymalne obciążenie
180 kg
Rozmiar kół
18/9.5 - 8 cala
Bateria
Litowo - jonowa 48V15Ah

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Podobne produkty