Skuter Hulajnoga Elektryczna BILI COCO STREET

4 999,00 zł
6 999,00 zł
Zniżka 2 000,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nowoczesny dwukołowy pojazd elektryczny model Bilicoco-street, to produkt zaprojektowany do szybkiego poruszania się. Nasz skuter wyróżnia się z pośród innych skuterów bardziej dynamicznym i zarazem oszczędniejszym silnikiem 1500W i pojemniejszą baterią 60V20Ah oraz wytrwałą konstrukcją ramy i wszystkich podzespołów.  Skuter idealnie nadaje się do przemieszczania w zakorkowanym mieście, robienia zakupów, w celach rekreacyjnych oraz poruszania się po magazynach i terenach dużych firm.

Więcej o produkcie

Szczegóły techniczne

Maksymalna prędkość [km/h]
do 45 km/h
Wymiary
183cm x 70cm x 105cm
Waga
73 kg
Silnik elektryczny
bezszczotkowy 1500W
Czas ładowania
6-8 h
Zasięg na jednym ładowaniu
od 50km do 90 km.
Maksymalne obciążenie
150 kg
Rozmiar kół
18 x 9,5 cala
Ładowarka
AC140~240V 50/60 Hz
Bateria
Litowo-jonowa 60V20Ah (łatwa do wymiany)
1 Przedmiot

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Podobne produkty