HULAJNOGA ELEKTRYCZNA BILI BIKE 1600W

2 699,00 zł
Brutto

Elektryczna hulajnoga to niedrogie, trwałe i niezawodne do poruszania się zarówno w aglomeracjach miejskich jaki i podczas wakacji. Dobrze sobie radzi z każdą nawierzchnią. Hulajnoga BILIBIKE to szybkość i wygoda w przemieszczaniu się z punktu A do punktu B. Komfort beztroskiej jazdy wśród pieszych, zmęczonych rowerzystów i cierpiących w korkach kierowców. Wygoda kierowania i wysoka dynamika jazdy pozwalają na niczym nie zakłóconą radość prowadzenia po każdym podłożu. Bezpieczeństwa dodają niezawodne i płynnie działające hamulce.

Ilość

Więcej o produkcie

  • Silnik :1 600 [W]
  • Akumulator:
  • Żelowy
  • 36[V] 12[Ah]
  • Hamulce (przód/tył): Tarczowo - Hudrauliczne
  • Maksymalne obciążenie: 120 [kg] Koła: 10 [cali]

Szczegóły techniczne

Maksymalna prędkość [km/h]
40-45 KM/H
Wymiary
127cm x 30cm x 110cm
Silnik elektryczny
1600W48V
Czas ładowania
6-8 H
Zasięg na jednym ładowaniu
DO 30KM-TRYB ECO
Maksymalne obciążenie
120 KG
Waga skutera
31KG ( waga skutera bez baterii)
109 Przedmioty

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Podobne produkty