• Obniżka

Hulajnoga Elektryczna X-Scooter 2000 W

4 999,00 zł
6 999,00 zł
Zniżka 2 000,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość

SKUTER ELEKTRYCZNY X-SCOOTER 2000W

Nowoczesny dwukołowy skuter elektryczny typu X-SCOOTER, to produkt zaprojektowany do szybkiego poruszania się bez żadnych uprawnień, może nim jeździć każdy.

Więcej o produkcie

Tylko u nas nowy model skutera który został zaprojektowany do jazdy w każdym terenie.

Skuter jest wyposażony w hamulce tarczowe (przód i tył), w wygodne siodełko a także bardzo dobrej amortyzacji (sprężynowe amortyzatory) podróż po nierównościach nie powinna sprawiać nam żadnych problemów. Oświetlenie LED.

Szczegóły techniczne

Silnik elektryczny
2000 W
Bateria Litowo-jonowa (łatwo wymienna)
60V 20Ah
97 Przedmioty

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Podobne produkty