• Tylko online
  • Obniżka

Deskorolka elektryczna HOVERBOARD

399,00 zł
899,00 zł
Zniżka 500,00 zł
Brutto
Ilość

DESKOROLKA ELEKTRYCZNA HOVERBOARD posiada funkcję poruszania się do przodu, tyłu oraz skręca za pomocą balansu ciała. Dzięki wodoodpornej budowie możemy stosować ją wewnątrz jak i na zewnątrz nie obawiając się o warunki atmosferyczne.
Solidna budowa oraz zastosowanie najwyższych komponentów sprawia, że deskorolka będzie służyła przez wiele lat.
Deskorolka pozwala na podróżowanie z prędkością do 10 km/h na maksymalnej pochyłości terenu do 15 stopni.
Akumulator deskorolki oparty jest o ogniwa renomowanej firmy Samsung model 22P zapewnia dużą żywotność, oraz możliwość na przejechania na jednym ładowaniu około 12-20 km (w zależności od wagi użytkownika).


Więcej o produkcie

Szczegóły techniczne

Rozmiar
L 584* W 186* H 178 mm
Waga
11 kg
Silnik elektryczny
2x 350 W
Czas ładowania
2-4 h
Maksymalne obciążenie
110 kg
Rozmiar kół
6,5 cala, 171 mm
Bateria Litowo-jonowa (łatwo wymienna)
DC 36V 44000 MAH
Ładowarka
AC 100-240V , 50-60 HZ
Maksymalny zasięg
20 km
99 Przedmioty

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Podobne produkty