Eksploatacja skutera elektrycznego a spalinowego.

Skutery elektryczne w przeciwieństwie do spalinowych są tańsze w utrzymaniu. Podczas użytkowania pojazdów elektrycznych unikniesz wydatków związanych z silnikiem spalinowym. Nie trzeba w nich wymieniać oleju, świec zapłonowych czy martwić się o zatarcie tłoków lub dziurawy wydech. Pojazdy elektryczne mają znacznie mniejszą liczbę ruchomych części oraz mniej płynów do wymiany. Skutery elektryczne wymagają mniej konserwacji w porównaniu do skuterów benzynowych. W ogólnym rozrachunku poświęcisz mniej czasu i pieniędzy na eksploatacje skutera elektrycznego.

Co się zużywa?

Nie można zagwarantować wieczności każdej części skutera elektrycznego. Elementy takie jak klocki czy tarcze hamulcowe zużywają się wraz z pokonanymi kilometrami. Użytkownik może wydłużyć życie tych elementów, na przykład stosując się do zasad eco-drive’ingu. Jednak gdy nadejdzie moment ich wymiany, nasz sklep dostarczy dedykowane, a więc i dopasowane do danego modelu części. Stopień ich zużycia można łatwo sprawdzić, gdyż dostęp do nich nie jest utrudniony. Pomożemy także w przypadku złapania gumy. Opony w skuterach elektrycznych są identyczne jak w spalinowych. Można je naprawiać w tradycyjny sposób. Jeśli jednak jej uszkodzenie będzie nienaprawialne, nie będzie problemów z dobraniem opony.

Gotowi na wszystko.

Dzięki długiej obecności na rynku jesteśmy w stanie zaoferować nie tylko typowe części eksploatacyjne. Pomożemy odratować Twój pojazd nawet po upadku, czy niewielkiej kolizji. W swojej ofercie posiadamy również wszelakie elementy karoserii. Pozwolą one przywrócić blask i sprawność pojazdu. Jesteśmy gotowi na wszelakie zdarzenia losowe. Dzięki nam możesz wymienić lampę na nową (homologowaną). Wymienisz sterownik czy inny, drobny element elektroniki. Zakup manetki nie będzie problemem. Nasza oferta, w przeciwieństwie do innych sklepów, nie ogranicza się jedynie do typowych części eksploatacyjnych. Jeśli potrzebujesz wymienić lub dołożyć drugą baterię, potrzebujesz drugiej ładowarki, to wszystko to znajdziesz właśnie tutaj.