Możesz liczyć na naszą pomoc

Polacy pokochali skutery elektryczne, dlatego tak bardzo nas cieszy, że mogliśmy się przyczynić do powstania rynku pojazdów elektrycznych w naszym kraju, kiedy to w 2002 roku zaczęliśmy, jako jedni z pierwszych, sprowadzać do Polski skutery elektryczne wiodących światowych marek.

Zaczynaliśmy małymi krokami, ale szybko szliśmy do przodu, bo do działania motywowała nas totalna miłość do pojazdów elektrycznych. Od początku wiedzieliśmy, że to jest to. Dziś sprzedajemy nasz sprzęt w sklepie internetowym i kilku stacjonarnych oraz zaopatrujemy szereg wypożyczalni w nadmorskich miejscowościach.

Tysiące klientów zaufało nam i wyruszyło z nami w elektryzującą podróż. Chcąc zrobić dla nich coś wyjątkowego, zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie i wyprodukowanie autorskich skuterów elektrycznych, które będą nie tylko przystępne cenowo i praktyczne, lecz również stylowe i bardzo wytrzymałe. Kierując się tymi celami, stworzyliśmy nowoczesne, ekologiczne i ekonomiczne środki transportu, z których korzystają nastolatki, dorośli oraz seniorzy - wszyscy, którym zależy na komfortowym przemieszczaniu się z punktu A do punktu B i chcą cieszyć się radością z jazdy.