Skuter inwalidzki elektryczny  - serwis na wyciągnięcie ręki

Twój skuter inwalidzki przestał działać, ale nie chcesz rezygnować z mobilności i niezależności, jakimi cieszysz się dzięki niemu? Potrzebujesz szybkiej wymiany części lub nie jesteś pewien czy pojazd jest w należytym stanie? Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Naprawa skuterów elektrycznych inwalidzkich to najlepsza inwestycja w Twoją wygodę oraz gwarancja, że sprzęt działa tak jak należy i nie stanowi żadnego zagrożenia, dla Ciebie ani otoczenia. Skorzystaj z usług fachowców, dla których pojazdy elektryczne są prawdziwą pasją. Gwarantujemy pełne zadowolenie z naprawy. Co więcej, dołożymy wszelkich starań, aby skuter wyjechał od nas w idealnym stanie.

Naprawa skuterów elektrycznych inwalidzkich - zaufaj profesjonalistom

Wieloletnie doświadczenie w branży pojazdów elektrycznych zaowocowało ogromną wiedzą na temat budowy i funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Co więcej, nasza firma stała się prekursorem w tej dziedzinie, inicjując rynek skuterów zasilanych energią elektryczną w Polsce. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom nie tylko wysokiej jakości pojazdy, ale również pomóc w sytuacji, gdy konieczna będzie ich naprawa lub wymiana konkretnej części. Skutery inwalidzkie to szczególnie istotna kategoria. Tego typu modele dla wielu osób stały się czymś więcej niż tylko środkiem transportu. Niektórym przywróciły radość z życia, innych zaktywizowały do działania i wyjścia z domu, a kolejnym pozwoliły w końcu zaczerpnąć z możliwości jakie oferuje otoczenie.

Mając na uwadze ten fakt, ograniczenie mobilności w związku z problemami ze skuterem, jest nie do zaakceptowania. Jeśli pojawią się jakiekolwiek niedogodności, dostarcz do nas swój skuter inwalidzki elektryczny. Serwis obejmuje nie tylko pojazdy zakupione w naszym sklepie, ale również w innych punktach.

Gwarancja zadowolenia i fachowej obsługi

Skuter inwalidzki musi działać sprawnie i gwarantować wysoki poziom bezpieczeństwa. Z tego względu, nawet jeśli nie zauważyliśmy żadnych usterek, warto przeprowadzać regularne serwisowanie. Dzięki temu, nasi fachowcy są w stanie wykryć nawet drobne mankamenty, które szybko usunięte, pozwolą wyeliminować ryzyko dużej awarii w przyszłości. Naprawa skuterów elektrycznych inwalidzkich jest przeprowadzana w sposób rzetelny i fachowy. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości podzespoły, dzięki czemu masz pewność, że Twój pojazd wyjeżdża od nas w doskonałym stanie. Zapraszamy do kontaktu, niezależnie od tego z jakim problemem się zmagasz. Pojazd możesz dostarczyć do nas osobiście lub za pośrednictwem kuriera. W razie potrzeby, pomożemy również z nadaniem przesyłki.

elektryczne-skutery-inwalidzkie.jpg

Punkty serwisowe

Sklep Motoryzacyjny PHU MAX
77-200 Miastko,
ul. Królowej Jadwigi 6

tel. +48 796 274 609
lub +48 795 954 515
Moto Sport
44-141 Gliwice,
ul. Knurowska 2

tel. +48 32 235 01 25,
lub +48 604 903 800
MOTO-NAWROT
Ul. Radosna 5
63-604 Baranów

tel. 781-999-919
tel. 62-78-231-11
FORMIKA-MOTOR
ul. Raciborska 269
44-280 Rydułtowy

tel.:+48 32 457 87 21