SKUTER ELEKTRYCZNY BILI BIKE CHOPPER 3000W

9 999,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość

Elegancki i luksusowy skuter elektryczny połączony z wyjątkowym wykończeniem. Dopracowany każdy szczegół skutera sprawi, że poruszając się nim po ulicy będzie przyciągał wzrok przechodnia. Bili Bike Chopper został wyposażony w mocny silnik nowej generacji o mocy 3000W oraz baterię litowo-jonową 60V28Ah o zasięgu około 75 km. Czas ładowania baterii to 4 godziny.

Więcej o produkcie

Pojazd posiada Homologacje (Europejską) na podstawie której zarejestrujesz go jako motorower, dzięki czemu będziesz mógł się poruszać legalnie po drogach publicznych.

Jakie są wymagane uprawnienia do kierowania?

Od 19 stycznia 2013 roku, dokumentem stwierdzającym uprawnienie do kierowania motorowerem przez osobę w wieku od 14 do 18 lat jest prawo jazdy kat. AM,  lub prawo jazdy dowolnej kategorii.

UWAGA! A osoby które ukończyły 18 lat przed dniem 19 stycznia 2013 roku mogą jeździć motorowerem bez jakichkolwiek uprawnień.

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań chętnie odpowiemy

Szczegóły techniczne

Kolor
SZARY | BIAŁY | NIEBIESKI
Maksymalna prędkość [km/h]
do 45km/h
Wymiary
198x83x116cm
Waga
75kg bez baterii, waga baterii: 9,4kg
Silnik elektryczny
3000W/bezszczotkowy
Czas ładowania
4h
Zasięg na jednym ładowaniu
do 75km
Maksymalne obciążenie
150kg
Rozmiar kół
PRZEDNIE 16'/TYLNE 13'
Bateria
walizkowa litowo-jonowa 60V28AH (wyjmowana)
Hamulce (Przód/Tył)
PRZEDNI I TYLNI HAMULEC TARCZOWE HYDRAULICZNE
99 Przedmioty

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Podobne produkty