Bateria dodatkowa Litowo-Jonowa do BILI COCO 60V20Ah

2 999,00 zł
Brutto
Ilość

Bateria dodatkowa Litowo-Jonowa przeznaczona do skuterów BILI COCO

Więcej o produkcie

⚡Bezobsługowa bateria do skuterów elektrycznych wykonana w technologii litowo-jonowej. Przeznaczona do pracy ze skuterami z serii BILI COCO jako bateria dodatkowa (umieszczana w podłodze pojazdu). Pozwala skutecznie zwiększyć zasięg jazdy skutera. Trwałość gwarantuje metalowa obudowa chroniąca przed uszkodzeniami. Łatwy transport możliwy jest dzięki składanej metalowej rączce. Bateria jest kompatybilna z wieloma skuterami. Dzięki standardowemu złączu IEC pasuję do większości ładowarek.

⚡Najważniejsze cechy:

- przystosowana do pracy cyklicznej

- długa żywotność (1000+ cykli)

- bezobsługowa praca

- możliwość szybkiego ładowania

- wysoka wydajność

- niska waga

- gniazdo IEC 

Szczegóły techniczne

Wymiary
35,5 x 17 x 7,5 cm
Żywotność baterii
1000+ cykli
Waga Baterii
8 kg
Kod EAN:
5904804614089
Indeks:
BBCZESCI0564
BBCZESCI0564
11 Przedmioty

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Podobne produkty