• Tylko online

Bateria litowo-jonowa 60V 20Ah

2 460,00 zł
Brutto
Ilość

Bateria Litowo-Jonowa

Bateria litowo jonowa  60V 20Ah z przeznaczeniem do skuterów Bili Coco, City Coco oraz do Skuterów elektrycznnych.

Potrzebujesz nowej części do swojego pojazdu? A może chcesz zwiększyć jego zasięg, tym samym ciesząc się znacznie dłuższą jazdą? Prezentowany akumulator do skutera elektrycznego jest przeznaczony do pojazdów wykorzystywanych do szybkiej i dynamicznej jazdy. Pojemna bateria oferuje zasięg na poziomie 50-90 km, w zależności od wagi użytkownika, terenu po jakim się poruszamy, panującej temperatury oraz prędkości. Po jej doinstalowaniu, mamy możliwość poszerzenia zasięgu aż do 180 km. Dzięki temu, jesteśmy w stanie znacznie zwiększyć pokonywane odległości na jednym ładowaniu.


Więcej o produkcie

Prezentowana bateria do skutera elektrycznego ma wytrzymałą obudowę, która skutecznie chroni przed uszkodzeniami pochodzącymi z zewnątrz. Ponadto, została wyposażona w wygodny uchwyt, ułatwiający przenoszenie. Użytkownicy z pewnością docenią także szybkie i łatwe ładowanie oraz bardzo wysoką wydajność. Jej zaletą są również kompaktowe rozmiary oraz stosunkowo niska waga. Co więcej, można liczyć na długą żywotność podzespołu, co przekłada się na bardzo dużą ilość cykli ładowania. Dodatkowy akumulator to najlepsza inwestycja dla osób, które chcą zwiększyć komfort oraz przyjemność płynącą z jazdy skuterem elektrycznym. Gwarantujemy 100% oryginalności części.


Zamówienie

98 Przedmioty

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Podobne produkty