Baterie żelowe do skutera HAWK 72V20Ah

1 845,00 zł
Brutto
Ilość

Komplet baterii 6szt. do skutera HAWK

Więcej o produkcie

Stosuje się między innymi w różnego rodzaju skuterach elektrycznych, wózkach inwalidzkich jak również w trójkołowcach Bili Bike 48V 500W, Ginger, Shoxter, i pozostałych skuterach elektrycznych z napięciem 12V, 24V, 36V, 48V i 60V, 72V.

Szczegóły techniczne

Waga Baterii
39 kg.
Żywotność baterii
500 cykli
50 Przedmioty

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Podobne produkty