Bateria żelowa do Skutera Elektrycznego 12V 22Ah

307,50 zł
Brutto
Ilość

Bateria żelowa przeznaczona do skuterów elektrycznych.

Więcej o produkcie

Stosuje się między innymi w różnego rodzaju skuterach elektrycznych, wózkach inwalidzkich jak również w trójkołowcach Bili Bike 48V 500W, Ginger, Shoxter, i pozostałych skuterach elektrycznych z napięciem 12V, 24V, 36V, 48V i 60V, 72V.

Jak użytkować i przechowywać baterie żelowe:

https://bilibike.eu/content/18-akumulatory-zelowe-magazynowanie-i-utylizacja


Szczegóły techniczne

Wymiary
180x80x175 mm
Żywotność baterii
500 cykli
Waga Baterii
6,5 kg
46 Przedmioty

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Podobne produkty