MANETKA GAZU + STACYJKA TRÓJKOŁOWIEC BILI BIKE 500

246,00 zł
Brutto
Ilość

MANETKA GAZU + STACYJKA TRÓJKOŁOWIEC BILI BIKE 500

Więcej o produkcie

MANETKA GAZU WRAZ Z STACYJKĄ DO SKUTERA TRÓJKOŁOWEGO BILI BIKE 500

Manetka Pozwala regulować moc silnika elektrycznego. Manetka łączy się ze sterownikiem silnika, który reguluje jego moc.

Szczegóły techniczne

Kod EAN:
5904804603618
Indeks:
BBCZESCI0738
90 Przedmioty

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Podobne produkty