Elektronika wraz z przełącznikiem trzech prędkości

349,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Elektronika wraz z przełącznikiem trzech prędkości


Więcej o produkcie

Elektronika wraz z przełącznikiem trzech prędkości:

1- do 20km/h  (dla dzieci oraz dla wypożyczalni)

2- do 45km/h  (standard)

3- do 60km/h  (do użytku na własnym terenie)

Do skuterów :

BILI COCO I
BILI COCO II
BILI COCO STREET
BILI COCO STREET+
BILI COCO COBRA

*Wyświetlacz nie jest przedmiotem sprzedaży, a jedynie prezentuje prędkości, które uzyskujemy po zamontowania przełącznika prędkości.*Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Podobne produkty