Sakwa do skutera BILI COCO, CITY COCO

199,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


SAKWA SKÓRZANA DO SKUTERA ELEKTRYCZNEGO

Więcej o produkcie

⚡Oferowana sakwa jest bardzo poręczna i estetyczna. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów, głównie ekologicznej skóry, jest trwała i odporna. Zastosowanie prostego systemu mocowania na pasków sprawia, że jej montaż jest łatwy i nie przysporzy problemów. Doskonale nadaję się do powiększenia powierzchni bagażowej - można schować w niej portfel, telefon komórkowy, aparat lub napoje czy produkty spożywcze. Jest pojemna co czyni ją praktyczną i wszechstronną. 

⚡Najważniejsze cechy:

- wykonana ze skóry ekologicznej i metalowych klamer

- łatwy montaż/demontaż

- z trwałymi rzemykami montażowymi w zestawie

- szybkie i proste otwieranie

- możliwość montażu w kilku miejscach

Szczegóły techniczne

Indeks:
BBCZESCI0513

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Podobne produkty