Skutery elektryczne BILI COCO

Skuter elektryczny Bili Coco – idealny pojazd na co dzień.

Rodzina Bili Coco to zbiór wyjątkowych skuterów elektrycznych wyróżniających się swoją ponadczasową stylistyką. Jest to świetny towarzysz w codziennym życiu, gdy potrzebujesz szybko przemieścić się z jednego miejsca na drugie, a także podczas weekendowych wycieczek. Długie dystanse zapewniają wytrzymałe baterie. Ponadto dzięki podwójnemu siedzisku nie musisz spędzać czasu w pojedynkę.

Co wyróżnia rodzinę skuterów elektrycznych Bili Coco?

Dzięki swoim charakterystycznym szerokim oponom każdy teren będzie przyjazny, a pokonywanie kolejnych kilometrów stanie się przyjemnością. Wytrzymała konstrukcja jest stworzona do zadań specjalnych przy czym tworzy wyjątkowy design. Nowoczesne oświetlenie zadba o bezpieczeństwo po zmroku. Natomiast możliwości wyboru różnych wersji kolorystycznych oraz wyposażenia Bili Coco daje możliwość spersonalizowania zgodnie z charakterem właściciela.

Duży wybór skuterów elektrycznych Bili Coco.

Oferta Bili Coco wciąż się powiększa także każdy znajdzie skuter elektryczny odpowiedni dla siebie. Dostępne są pojazdy dwukołowe z różną mocą silnika, możliwością dołożenia dodatkowej baterii, która zwiększy osiągi- w zależności od potrzeb właściciela. Dla osób pragnących się wyróżnić nowością są wersje trójkołowe oraz wersja trójkołowa w opcji Sport. Stawiamy przede wszystkim na jakość, wybierając skutery elektryczne Bili Coco masz gwarancję bezawaryjności.