Składany skuter elektryczny

Składany skuter elektryczny - mobilność w nowoczesnym wydaniu

Szukasz kompaktowego pojazdu, który będzie jednocześnie lekki i możliwy do transportowania w samochodzie? Od teraz możesz cieszyć się jazdą w praktycznie dowolnym miejscu, zawsze wtedy, gdy będziesz mieć na to ochotę. Skuter elektryczny składany możesz zabrać ze sobą na wakacje i zwiedzać okolice w komfortowy sposób. To zdecydowanie jeden z najbardziej nowoczesnych środków transportu, który jest przeznaczony zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży. Bez problemu możesz trzymać go nawet w niewielkim mieszkaniu lub na stałe przechowywać w bagażniku samochodu.

Skuter elektryczny składany - zawsze tam, gdzie Ty

Jedną z największych zalet skutera jest jego lekkość, dzięki czemu możesz bez trudu przenieść go w dowolne miejsce, nie nadwyrężając swoich sił. Pomimo niewielkiej wagi całej konstrukcji, jest ona bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Wykonanie z aluminium lotniczego sprawia, iż nawet przy częstej i intensywnej eksploatacji, nie trzeba obawiać się o odkształcenia. Kolejną zaletą jest wydajna bateria, która dzięki wytrzymałej obudowie jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a ponadto zwarcia, przegrzania i przeładowania. Zasięg na jednym ładowaniu wynosi maksymalnie 30 km. Czas pełnego uzupełnienia energii to z kolei 4 godziny. Składany skuter elektryczny oferuje prędkość do 25 km/h. Jazda jest wyjątkowo komfortowa i cicha, dlatego możesz czerpać z niej prawdziwą przyjemność.

Czym jeszcze wyróżniają się nasze składane skutery?

Pojazd wyróżnia się szybkim czasem reakcji, umożliwiając szybkie hamowanie. To z kolei przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa podczas jazdy. Zadbaliśmy również o odpowiednią konstrukcję - wystarczającą ilość miejsca na nogi oraz wygodne siedzenie. Skuter elektryczny składany może być transportowany także za pomocą dowolnego innego środka komunikacji - pociągu, autobusu lub tramwaju. Użytkownicy mogą liczyć ponadto na bardzo łatwą i szybką wymianę baterii, w sytuacji gdy skończy się okres jej użyteczności.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry