Quady dla dzieci

Elektryczny quad dla dzieci - najlepszy prezent dla pociechy

Spełnij marzenia swojego malucha i podaruj mu zabawkę w nowoczesnym wydaniu, od której nie będzie mógł się oderwać. Quad dla dzieci elektryczny to świetna opcja zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, które uwielbiają być w ruchu i spędzać czas na świeżym powietrzu. Tego typu pojazd sprawdzi się m.in. jako prezent z okazji urodzin czy komunii. Jest odpowiedni już dla dzieci od 6 roku życia, stając się najlepszą inwestycją w rozwój malucha oraz jego umiejętności poruszania się po drodze.

Quad dla dzieci - elektryczny czyli bezpieczny

Każdy rodzic chce zapewnić swojemu dziecku maksymalne bezpieczeństwo. Nasze quady zostały skonstruowane w taki sposób, aby jazda na nich była nie tylko w pełni komfortowa, ale również nie niosła ze sobą zagrożeń. Można zatem liczyć na łatwe wsiadanie i schodzenie oraz bezproblemową obsługę. Przyspieszenie oraz hamowanie odbywa się ręcznie, za pomocą manetek, dzięki czemu dzieci są w stanie szybko opanować oba procesy. Prędkość jest uzależniona m.in. od stylu jazdy oraz wagi użytkownika. Nowoczesne modele zostały wyposażone w najwyższej jakości podzespoły, dzięki czemu możemy być pewni co do ich bezawaryjności.

Czym jeszcze wyróżniają się quady z naszej oferty?

Na uwagę zasługują również kompaktowe rozmiary oferowanych przez nas quadów dla dzieci. Dzięki temu, bez problemu można przechowywać je w praktycznie dowolnym miejscu. Proces ładowania przebiega bardzo szybko, co pozwala cieszyć się regularną jazdą. Gwarantujemy ponadto niski poziom kosztów związanych z uzupełnieniem energii. Wydajna bateria zapewnia zasięg, który z pewnością okaże się wystarczający dla naszej pociechy. Elektryczny quad dla dzieci to także najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, dla których ważne są kwestie środowiskowe i dbanie o ekologię.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Opinie

Razem z żoną postanowiliśmy kupić elektryczny quad dla dzieci dla naszego synka z okazji 8 urodzin. Radość na jego twarzy była nie do opisania, a emocje w trakcie jazdy jedyne i niepowtarzalne! Syn jest bardzo zadowolony, zwłaszcza że obsługa pojazdu jest łatwa i bezproblemowa. Jeździ na nim praktycznie codziennie, dlatego jestem pewien, że był to dobry zakup.

Paweł K. z Poznania

Quad super sprawdza się podczas jazdy po podwórku, a nasz syn zaczyna powoli wczuwać się w rolę prawdziwego rajdowca. Sprzęt jest solidnie wykonany i można bezpiecznie się nim poruszać. Bez problemu mieści się w niewielkim garażu i szybko ładuje. To zdecydowanie inwestycja na lata. Polecam zakup wszystkim rodzicom.

Katarzyna S. ze Szczecina

Quad dla dzieci elektryczny sprezentowałem chrześniakowi z okazji komunii, co okazało się super opcją. Mały jest fanem motoryzacji i od razu załapał na czym polega jazda. Sprzęt jest dopasowany do możliwości dziecka, dlatego uważam, że można w pełni bezpiecznie z niego korzystać.

Jacek N. z Krakowa