Trójkołowce

Skuter elektryczny trójkołowy - zadbaj o swoją mobilność

Każda osoba, która ma problem z poruszaniem się, wie jak ważna i potrzebna jest mobilność. Dzięki niej, możemy załatwić ważne dla nas sprawy oraz zrealizować wiele z podstawowych potrzeb. Problemy z chodzeniem mają nie tylko osoby starsze, ale również niepełnosprawne lub mniej sprawne ruchowo, np. z powodu otyłości. To właśnie z myślą o nich stworzono trójkołowiec elektryczny - pojazd stanowiący połączenie standardowego skutera z wózkiem inwalidzkim.

Czym wyróżnia się skuter trójkołowy elektryczny?

Podstawową różnicą między opisywanym skuterem a elektrycznym wózkiem inwalidzkim jest wyposażenie w kierownicę oraz możliwość rozwinięcia większej prędkości. Z drugiej strony jest ona zdecydowanie mniejsza w porównaniu do standardowych skuterów. Cechą charakterystyczną jest także dodatkowe koło, które zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas jazdy po drodze. Skutery elektryczne trójkołowe to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć swoje możliwości poruszania się oraz komfort życia. Zasięg na jednym ładowaniu wynosi zazwyczaj około 60 km, co przekłada się na szerokie zastosowanie.

Jakie modele można znaleźć w naszej ofercie?

Asortyment obejmuje egzemplarze, które doskonale sprawdzają się podczas jazdy po mieście, terenach rekreacyjnych oraz w wielu innych miejscach. Każdy trójkołowiec elektryczny jest modelem w 100% bezpiecznym, dlatego bez obaw mogą korzystać z niego zarówno seniorzy, jak i młodzież. Jego zaletą jest także wyjątkowo łatwa obsługa i niska awaryjność. Nasze pojazdy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wsiadanie i schodzenie nie stanowiło problemu, a jazda była maksymalnie komfortowa i stabilna. Dla jeszcze większej wygody, część modeli zostało wyposażonych w podłokietniki oraz miękki fotel. Oferujemy m.in. pojazdy z homologacją, która pozwala na ich zarejestrowanie i ubezpieczenie. Skuter trójkołowy elektryczny może stać się najlepszą formą prezentu dla bliskiej osoby, odkrywając przed nią nowe możliwości.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Opinie

Elektryczny trójkołowiec sprezentowałem dziadkowi, który ze względu na problemy z nogą nie jest w stanie samodzielnie się poruszać. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę, bo od tego czasu dziadek kilka razy w tygodniu wybiera się na samodzielne przejażdżki, po których zawsze wraca bardzo zadowolony. Z pewnością duża w tym zasługa wyjątkowo wygodnego fotela. Polecam dla wszystkich seniorów!

Szymon S. z Ustronia

Po wypadku w pracy mam problemy z poruszaniem się i zależało mi na bezpiecznym i kompaktowym pojeździe, który wykorzystam na co dzień. Do tej pory nie wiedziałem, że elektryczne trójkołowce są tak wygodne w użytkowaniu i można przejechać na jednym ładowaniu naprawdę spore odległości. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Damian R. z Grudziądza

Odkąd kupiłam mamie skuter, zaczęłyśmy wspólnie jeździć na wycieczki po okolicy. Do tej pory było to niemożliwe, przez co zauważyłam, że samopoczucie mamy staje się coraz gorsze. To świetne rozwiązanie dla wszystkich starszych osób, które mają już dosyć siedzenia w domu.

Ewelina K. z Wodzisławia Śląskiego