Skutery elektryczne

Skuter elektryczny - ✔️ Nowe modele 2022 - Skutery elektryczne

Skutery elektryczne - dla miłośników jazdy w nowoczesnym stylu

Ekologiczne, szybkie i wydajne. Odpowiadają na współczesne potrzeby i pozwalają dotrzeć wszędzie tam, gdzie zapragniesz. Takie właśnie są elektryczne skutery - pojazdy, stworzone dla osób, które lubią być w ruchu, a jednocześnie wiedzą jak ważną kwestią jest ochrona środowiska. Jeśli również należysz do tej grupy, sprawdź modele dostępne w naszym asortymencie. Od teraz wycieczki za miasto czy codzienne dojazdy do pracy staną się czystą przyjemnością, a wiatr we włosach zapewni Ci poczucie wolności o jakim zawsze marzyłeś.

Czym wyróżniają się nasze skutery elektryczne?

W ofercie można znaleźć zarówno skutery BILI BIKE, jak i marki Sunra, będącej największym producentem tego typu pojazdów elektrycznych. Wszystkie z naszych modeli zapewniają doskonałe wrażenia z jazdy oraz zadowalające osiągi. Co więcej, dzięki zastosowaniu nowoczesnych i innowacyjnych technologii, pozwalają na pełną kontrolę podczas prowadzenia oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Nasz asortyment obejmuje m.in. skutery elektryczne przeznaczone do typowo miejskiej jazdy. Ich zaletą są przede wszystkim niskie koszty eksploatacji oraz komfort użytkowania. Pojazdy dostępne w sklepie wyróżniają się także szybkim czasem ładowania, dzięki czemu nie musisz robić zbyt długich przerw od jazdy.

Wybierz swój wymarzony model skutera

Nasza oferta jest ponadto dopasowana do potrzeb osób, które potrzebują środka transportu na dłuższe trasy. Dzięki opcji doinstalowania dodatkowej baterii, zyskujemy zupełnie nowe możliwości, znacznie zwiększając zasięg, a jednocześnie oszczędzając na kosztach podróży. Elektryczne skutery to również świetna forma transportu dla młodych osób, które często poruszają się po mieście. W naszej kolekcji nie mogło zabraknąć modeli o oryginalnym designie, nawiązującym swoją stylistyką do lat 60. Ponadto, proponujemy eleganckie wersje w luksusowym wydaniu, egzemplarze wyposażone w USB i Bluetooth, wyświetlacz cyfrowy oraz pojemny kuferek. Gwarantujemy niską awaryjność naszych pojazdów i szeroki wybór wariantów kolorystycznych.

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-12 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Opinie

Moja najlepsza inwestycja od dłuższego czasu. Największą zaletą jest dla mnie praktycznie bezgłośna jazda i ogromna wygoda. Skuter elektryczny wykorzystuję każdego dnia, podczas dojazdów do pracy. Polecam wszystkim, którzy codziennie muszą walczyć z korkami w Warszawie. W trakcie jazdy czuję się bezpiecznie i pewnie.

Kasia M. z Warszawy

Skuter elektryczny marzył mi się już od dłuższego czasu, ale obawiałam się częstego ładowania i rachunków. Na szczęście okazało się, że koszty są bardzo małe, a po podłączeniu do prądu, wystarczy kilka godzin, aby bateria była pełna. Nie wyobrażam sobie powrotu do innego środka transportu po mieście. Skuter prowadzi się łatwo i w końcu nie muszę martwić się szukaniem miejsca parkingowego. Polecam!

Beata Z. z Bydgoszczy

Długo szukałem pojazdu, który sprawdzi się na weekendowe wypady. Zależało mi na wersji elektrycznej, żeby ograniczyć emisję spalin i koszty. Na jednym ładowaniu mogę przejechać aż 120 km, co jest dla mnie super opcją! Skuter prowadzi się pewnie i bez zarzutu.

Mateusz Ł. z Zielonej Góry