Elektryczny skuter BILICOCO street double SKUTER Z HOMOLOGACJĄ

9 458,70 zł
12 999,00 zł
Zniżka 3 540,30 zł
Brutto

Elektryczny skuter BILICOCO street double SKUTER Z HOMOLOGACJĄ

Chcesz szybko i komfortowo przemieszczać się po zakorkowanym mieście, a jednocześnie nie chcesz dodatkowo zanieczyszczać środowiska? Dobrze trafiłeś. Skuter elektryczny BiliCoco Street Double to nie tylko ekonomiczny, wygodny i ekologiczny środek transportu, to również możliwość pokonywania dużych odległości. Wszystko dzięki dwum, wymiennym akumulatorom, które wydłużyły zasięg skutera aż do 180 km! BiliCoco Street Double wyróżnia się wydajnością i stylem - oferujemy aż 16 wersji kolorystycznych.

Więcej o produkcie

Nowoczesny dwukołowy elektryczny  pojazd model Bilicoco street double, to synonim nowoczesności, ekologii i ekonomiczności. To produkt zaprojektowany do szybkiego poruszania się.

Bilicoco street double wyróżnia się z pośród innych skuterów bardziej dynamicznym i zarazem oszczędniejszym silnikiem 1500W, pojemniejszą baterią 60V20Ah oraz wytrwałą konstrukcją ramy i wszystkich podzespołów.

Prezentowany pojazd posiada w komplecie nowoczesne duże wymienne dwa akumulatory Li-Ion 60V/20Ah, z czego jeden z nich montowany jest pod siedzeniem a drugi w podeście pracujący równolegle. Dzięki zastosowaniu drugiego akumulatora zasięg naszego skutera automatycznie został zwiększony aż do 180 km (zasięg zależny jest od wagi kierowcy, prędkości jazdy, terenu, temperatury otoczenia itp.).

      

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE: 

 • Prędkościomierz

 • Hamulce tarczowe: przód i tył

 • Amortyzatory hydrauliczne: przód i tył

 • dwa kluczyki

 • lusterka

 • światło przód i tył led

 • kierunkowskazy

 • blokada kierownicy

 • uchwyt z ładowarką na smartfon

 • ładowarka

 • elektroniczny wskaźnik poziomu naładowania baterii

 • oparcie pasażera

Szczegóły techniczne

Maksymalna prędkość [km/h]
do 45 km/h
Wymiary
183cm x 70cm x 105cm
Waga
73 kg (bez baterii)
Silnik elektryczny
bez szczotkowy 1500 Wat
Czas ładowania
6-8h
Zasięg na jednym ładowaniu
do 180km
Maksymalne obciążenie
150 kg
Rozmiar kół
18 x 9,5 cala
Bateria Litowo-jonowa (łatwo wymienna)
2X60V20Ah
Ładowarka
AC140~240V 50/60 Hz
2019-03-18

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Każdy z naszych  produktów wysyłany jest od 24 godzin do kilku dni.  Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Podobne produkty